AHA50AJB-0R12
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA50AJB-0R12
JLCPCB Part #
C1568104
Package
Plugin
Description
120mΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS