RT0402CRD0739RL
MFR.Part #
RT0402CRD0739RL
JLCPCB Part #
C2126893
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS