MFR1WSFRF52-2K61
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-2K61
JLCPCB Part #
C3416089
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.61kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS