ERJ-PA2D6203X
MFR.Part #
ERJ-PA2D6203X
JLCPCB Part #
C4208699
Description
-55℃~+155℃ 200mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS