RT0402CRB071K1L
MFR.Part #
RT0402CRB071K1L
JLCPCB Part #
C20165656
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS