AT0402CRD07107RL
MFR.Part #
AT0402CRD07107RL
JLCPCB Part #
C3943031
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS