YC122-JR-073K6L
MFR.Part #
YC122-JR-073K6L
JLCPCB Part #
C6618595
Description
2 3.6kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS