FMP-50FTF52-2R55
MFR.Part #
FMP-50FTF52-2R55
JLCPCB Part #
C3473476
Description
-55℃~+155℃ 2.55Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS