RC1206JR-13160RL
MFR.Part #
RC1206JR-13160RL
JLCPCB Part #
C6965615
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS