RT0402FRE0782RL
MFR.Part #
RT0402FRE0782RL
JLCPCB Part #
C854440
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS