RT0402BRE074K99L
MFR.Part #
RT0402BRE074K99L
JLCPCB Part #
C853311
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS