RE0402BRE074K99L
MFR.Part #
RE0402BRE074K99L
JLCPCB Part #
C5864205
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS