TRR01MZPJ245
MFR.Part #
TRR01MZPJ245
JLCPCB Part #
C7365455
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS