RT0402BRE07332RL
MFR.Part #
RT0402BRE07332RL
JLCPCB Part #
C853220
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS