ERJ-U02F6202X
MFR.Part #
ERJ-U02F6202X
JLCPCB Part #
C1858823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS