ERA-2VPB1401X
MFR.Part #
ERA-2VPB1401X
JLCPCB Part #
C1863009
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS