RT0402BRD079K09L
MFR.Part #
RT0402BRD079K09L
JLCPCB Part #
C852966
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS