AT0603CRD074K32L
MFR.Part #
AT0603CRD074K32L
JLCPCB Part #
C2143177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS