MFR100FTE52-634R
MFR.Part #
MFR100FTE52-634R
JLCPCB Part #
C1387878
Description
-55℃~+155℃ 1W 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS