RT0402BRD077R5L
MFR.Part #
RT0402BRD077R5L
JLCPCB Part #
C852921
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS