RT0402BRD077R15L
MFR.Part #
RT0402BRD077R15L
JLCPCB Part #
C7064930
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.15Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS