SG73S1ERTTP36R5F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP36R5F
JLCPCB Part #
C5894531
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS