AT0603FRE07392RL
MFR.Part #
AT0603FRE07392RL
JLCPCB Part #
C20144612
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS