RC0603JR-0762RP
MFR.Part #
RC0603JR-0762RP
JLCPCB Part #
C7336500
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS