RT0402BRD0775RL
MFR.Part #
RT0402BRD0775RL
JLCPCB Part #
C705639
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS