FMP200JB-52-9R1
MFR.Part #
FMP200JB-52-9R1
JLCPCB Part #
C1379813
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.1Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS