RC2512FK-0760R4L
MFR.Part #
RC2512FK-0760R4L
JLCPCB Part #
C878145
Description
-55℃~+155℃ 1W 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS