RT0402BRD074R87L
MFR.Part #
RT0402BRD074R87L
JLCPCB Part #
C5879446
Description
-55℃~+155℃ 4.87Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS