RT0402BRD074R7L
MFR.Part #
RT0402BRD074R7L
JLCPCB Part #
C852824
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS