RT1206FRD07357RL
MFR.Part #
RT1206FRD07357RL
JLCPCB Part #
C862150
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS