RT0402BRD074K64L
MFR.Part #
RT0402BRD074K64L
JLCPCB Part #
C705067
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS