AHA50AFB-0R22
MFR.Part #
AHA50AFB-0R22
JLCPCB Part #
C1568465
Description
220mΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS