RT2512CKB0782KL
MFR.Part #
RT2512CKB0782KL
JLCPCB Part #
C7065266
Description
-55℃~+125℃ 750mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS