RT0402BRD07174KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRD07174KL
JLCPCB Part #
C852565
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS