RT0402BRC0775KL
MFR.Part #
RT0402BRC0775KL
JLCPCB Part #
C852470
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS