RE1206FRE07511KL
MFR.Part #
RE1206FRE07511KL
JLCPCB Part #
C4151185
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS