RT0402BRB07619RL
MFR.Part #
RT0402BRB07619RL
JLCPCB Part #
C852410
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS