RT0402BRB0769R8L
MFR.Part #
RT0402BRB0769R8L
JLCPCB Part #
C5738422
Description
-55℃~+155℃ 63mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS