AT0805BRD07453KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805BRD07453KL
JLCPCB Part #
C856930
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS