AF164-FR-073K65L
MFR.Part #
AF164-FR-073K65L
JLCPCB Part #
C1734423
Description
3.65kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS