RT0201FRE0780R6L
MFR.Part #
RT0201FRE0780R6L
JLCPCB Part #
C2124090
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS