RT0201BRE0786R6L
MFR.Part #
RT0201BRE0786R6L
JLCPCB Part #
C5738297
Description
-55℃~+125℃ 50mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS