RT0201FRE0759RL
MFR.Part #
RT0201FRE0759RL
JLCPCB Part #
C2122610
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 59Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS