RT0805BRB0771K5L
MFR.Part #
RT0805BRB0771K5L
JLCPCB Part #
C864508
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS