MFR100FRF52-360K
MFR.Part #
MFR100FRF52-360K
JLCPCB Part #
C1761336
Description
-55℃~+155℃ 1W 360kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS