RT0201FRE0756KL
MFR.Part #
RT0201FRE0756KL
JLCPCB Part #
C852323
Description
-55℃~+125℃ 50mW 56kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS