RC1218DK-071K47L
MFR.Part #
RC1218DK-071K47L
JLCPCB Part #
C1705356
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS