YC324-JK-07390KL
MFR.Part #
YC324-JK-07390KL
JLCPCB Part #
C876997
Package
2012
Description
125mW 390kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS