RT0201FRE0746R4L
MFR.Part #
RT0201FRE0746R4L
JLCPCB Part #
C4112750
Description
-55℃~+125℃ 46.4Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS