CPF0201B11KE
MFR.Part #
CPF0201B11KE
JLCPCB Part #
C4193370
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS